Produkty dostępne w naszej ofercie

Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych Klientów oraz odmienną funkcjonalność budynków, w naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do systemów odwodnień liniowych oraz punktowych. U nas znajdziesz kompleksowe instalacje odwadniające odpowiednie do odwodnień budynków oraz ulic i chodników. Stawiamy na jakość oraz praktyczne aspekty oferowanych przez nas produktów. Dlatego odwodnienia liniowe wytwarzamy ze sprawdzonych oraz atestowanych materiałów, które doskonale spełniają swoje funkcje przez długie lata w nienaruszonym stanie. Ponadto każdy system odwodnień składa się z dodatkowych elementów, które znajdziesz u nas w różnych rozmiarach i kształtach.

Przeznaczenie systemów odwadniających

Odpływy liniowe używane są przede wszystkim do odprowadzania wód opadowych oraz innych substancji, jak ścieki z myjni. Wykorzystuje się je podczas budowy dróg, chodników, ale również parkingów, placów manewrowych oraz deptaków. Odprowadzenia liniowe pozwalają na oczyszczanie wód z zanieczyszczeń, dzięki zastosowanym łapaczom wewnątrz studni odpływowych, które powstają w wyniku użytkowania dróg, a także jako wyprowadzenie wód opadowych poza teren danej działki, wykonanie drenażu, uregulowania wód podziemnych do odpowiedniego poziomu oraz ogólne efektywne zarządzanie wodami opadowymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, chodnikach i w obrębie budynków.
Jeśli szukasz produktów do systemów odwodniających różnego rodzaju, to zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiednich systemów odwodnień oraz ich poszczególnych elementów.

Produkty

Akcesoria