40lecie firmy AS

Z dumą informujemy, iż w tym roku nasza firma obchodzi jubileusz 40-lecia działalności!

Z tej okazji dziękujemy za zaufanie naszym klientom, kontrahentom oraz partnerom. Cieszymy się, że wspólnie możemy się rozwijać i realizować wiele wymagających projektów w zakresie kontraktowej produkcji systemów odwodnień. Dziękujemy również wszystkim naszym pracownikom.

Początkowo firma działała w zakresie budownictwa inżynieryjnego: projektowania i wykonawstwa oraz produkcji elementów betonowych.

W roku 1994 działalność firmy skoncentrowała się na produkcji systemów odwodnień liniowych i punktowych. W swojej 40-letniej działalności w branży materiałów budowlanych nasza firma wypracowała sobie uznanie na polskim rynku.

Na przestrzeni lat nasze odwodnienia znalazły zastosowanie m.in. na drogach, lotniskach, halach magazynowych, parkingach, parkingach podziemnych i wielopoziomowych, dworcach, stadionach, w tunelach, itp.

#odwodnienialiniowe #odwodnieniaAS #polskiproducent #AS #40lat #40leciefirmy

 

 

Tunel POW w ciągu drogi ekspresowej S2 w Warszawie już otwarty!!

W dniu dzisiejszym #GDDKiA oddała do użytku ostatni odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy. #Tunel na warszawskim Ursynowie to najdłuższy tunel w Polsce posiadający ponad 2,3km drogi ekspresowej S2.

Firma AS PPH na budowę tunelu dostarczyła ponad 4,5km odwodnień krawężnikowo – tunelowych AS-S200K-T. System jest naszym autorskim rozwiązaniem uwzgledniającym wymogi inwestora.

Niepalność, mrozoodporność oraz monolityczna konstrukcja z betonu zbrojonego zapewniają bezpieczeństwo powierzchni komunikacyjnych oraz ograniczają rozprzestrzenianie się pożaru poprzez szybkie odprowadzenie płonących ,ciekłych substancji.

#tunelPOW #obwodnicaWarszawy #S2 #odwodnienialiniowe #odwodnieniatunelowe #polskiproducent #GDDKiA #budowaS2 #tunel #Warszawa

Zdrowych wesołych świąt życzy zespół ASPPH

W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym klientom i przyjaciołom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń. Niech ten czas upłynie w rodzinnym gronie i chwilkach roziskrzonych kolędą, a w nadchodzącym Nowym Roku wszelkiej pomyślnośći w realizacji osobistych i zawodowych planów.

Odwodnienia chodników gmachu urzędu gminy Konstancin

Nasze odwodnienia na kolejnej inwestycji w Konstancinie.

Osiedle Amsterdam w Warszawie

Przedstawiamy Państwu nowoczesne osiedle Amsterdam w Warszawie!

Plac Vogla w Warszawie

Nasze odwodnienia na placu Vogla w Warszawie.

Gmach Urzędu w Konstancinie

Nasze odwodnienia na kolejnej inwestycji w Konstancinie.

Listwy wsporcze do mocowania rusztów żeliwnych

W odwodnieniach liniowych „AS” stosowane są listwy z kształtowników ze stali gorąco walcowanej

 

Tunel w Otwocku

Kolejna realizacja z wykorzystaniem korytek tunelowych AS-S200K-T. Inwestycja w ciągu Linii kolejowej nr. 7 w Otwocku.

CH Janki

Parking wokół centrum handlowego to powierzchnia stale obciążona ruchem pojazdów, dodatkowo w przypadku wymiany lub awarii konieczne jest utrzymanie ruchu pojazdów.

Magazyn Dewelopera

Firma AS po raz kolejny objęła patronat nad najnowszym wydaniem magazynu developera zapraszamy do lektury.

Warsaw Hub

The Warsaw Hub to nowoczesny budynek znajdujący się w Warszawie w centrum biznesowym przy rondzie Daszyńskiego.

Panattoni Park

Firma AS PPH dostarczyła odwodnienia szczelinowo-monilityczne na inwestycję Panattoni Park.

Rzetelna Firma!

AS PPH laureatem kolejnego wyróżnienia! Tym razem Certyfikat pod zacnymi cechami: rzetelność, solidność i wiarygodność.

Droga ekspresowa S7

Mamy to! ✔ Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie firma AS brała udział w realizacji inwestycji drogi ekspresowej S7.

Konferencja Drogowo-Mostowa

Firma AS była partnerem podczas IV Konferencji Drogowo - Mostowej "Warunki gruntowe, a projektowanie i budowa dróg i mostów". Konferencja odbyła się w formule online.

Magazyn Dewelopera

Firma ASPPH objęła patronat nad najnowszym wydaniem magazynu developera zapraszamy do lektury.

 

Korytka Tunelowe AS-S200K-T

System odwodnienia AS-S200K-T to specjalistyczne koryta odwadniające, które dzięki swojej konstrukcji dopuszczone są do stosowania w tunelach.

Fort Służew

Firma AS PPH po raz kolejny miała okazję aktywnie uczestniczyć przy doborze instalacji odwodnienia liniowego oraz dostarczyła ponad 100mb korytek AS-150T które zostały wbudowane wzdłuż budynku koszar.

Port Przeładunkowy w Rydze

Firma ASPPH od kilku lat z powodzeniem działa również na rynkach zagranicznych. Zrealizowaliśmy między innymi zamówienie na dostawę prawie 2km systemu odwodnienia liniowego na budowę Portu Przeładunkowego w Rydze.

CEM Piaseczno

Przy budowie Centrum Edukacyjno - Multimedialnego w Piasecznie do prawidłowego odbioru wody deszczowej z powierzchni boisk tartanowych wykorzystano system odwodnienia liniowego AS-150T wraz z rusztem żeliwnym kl. C250kN.

DriveLand z odwodnieniami AS

W ostatnim czasie nasza firma zrealizowała zamówienie na dostarczenie systemów do odprowadzania wody deszczowej na inwestycji DriveLand. Dostarczone zostały żelbetowe kanały szczelinowo - monolityczne „Typu I", o wysokiej klasie nośności (F900), które nie wymagają obetonowania bocznego i stosowane są na powierzchniach narażonych na wyjątkowo silne obciążenia.

Odwodnienia żelbetowe typu I z rusztem żeliwnym

W 2017 roku zrealizowaliśmy zamówienia na dostarczenie naszych nowych produktów - Odwodnień Żelbetowych z Rusztem, między innymi na budowę Panattoni Europe w Grodzisku Maz. oraz na płytę lotniska we Wrocławiu !!

Salony samochodowe z systemami odwodnień firmy AS

W 2016 roku, firma AS dostarczyła swoje systemy odwodnień liniowych, między innymi na budowę salonów samochodowych, takich jak: KIA, Suzuki, Mitsubishi w Gdyni, BMW i Jaguara w Długołęce k. Wrocławia oraz do salonu Opla w Warszawie.

Odwodnienia napowietrzająco - odwadniające AS !!!

Produkowane przez nas odwodnienia monolityczne znalazły zastosowanie, również jako kanały napowietrzająco-odwadniające przy budowie instalacji do biologicznego unieszkodliwiania odpadów biodegradowalnych, powstałych w wyniku segregacji zmieszanych odpadów komunalnych.

System odwodnień liniowych AS na Torze Wyścigowym !!!

W 2016 roku firma nasza dostarczyła odwodnienia szczelinowo-monolityczne AS-IIS250 na inwestycję Toru Wyścigowego w Kamieniu Śląskim w ilości ponad 1700 mb.

Dostarczenie odwodnień liniowych AS na budowę osiedla Central Park Bliska Wola

W 2016 roku zrealizowaliśmy zamówienie na dostarczenie odwodnień liniowych AS na budowę osiedla Central Park Bliska Wola. Jest to wyjątkowe miejsce pod względem architektonicznym i doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.

Odwodnienia szczelinowo - monolityczne AS-A-S100

Odwodnienie szczelinowe - monolityczne AS-A-S100 h=80 mm „Typu I” są żelbetowe i nie wymagają obetonowania bocznego, a jedynie wykonania ławy.

SYSTEM INSTALACYJNY 2015

Firma AS PPH w 2016 roku wygrała 10 edycję plebiscytu magazynu SYSTEMY INSTALACYJNE w kategorii „Kanalizacja”.

Nowy Patent !

Decyzją Urzędu Patentowego weszliśmy w posiadanie patentu na odwodnienia szczelinowe monolityczne z osłoną wewnętrzną kanału z innego materiału niż kurpus korytka.

Nowości AS - 2015 !!!

Wraz z rozwojem i rosnącym, stałym zapotrzebowaniem na nasze produkty, firma AS wprowadziła w tym roku na rynek odwodnienia szczelinowe monolityczne AS-IIS300 Typ I i odwodnienia liniowe AS-400 Typ M. W swojej ofercie posiadamy również separatory koalescencyjne i lamelowe substancji ropopochodnych.

Otwarcie nowej fabryki AS !!!

Wraz z rozwojem i rosnącym, stałym zapotrzebowaniem na nasze produkty, firma AS pod koniec 2014 roku oddała do użytku nowy zakład produkcyjny Nr II, mieszczący się w strategicznym miejscu Polski, jakim jest droga tranzytowa nr 50 w województwie Mazowieckim - powiat Grójecki.

Konferencja - Budownictwo Podziemne 2015

Na początku września w Krakowie odbyła się Konferencja Budownictwo Podziemne 2015, która zwróciła uwagę osób zainteresowanych rozwojem miejskiego budownictwa w zakresie wykorzystania przestrzeni podziemnej w budowie infrastruktury komunikacyjnej.

XVI Ogólnopolski Kongres Zarządców Dróg Powiatowych

Między 26 a 29 maja br. w Boszkowie odbył się XVI Ogólnopolski Kongres Zarządców Dróg Powiatowych

Zastosowanie odwodnienia szczelinowo monolitycznego AS-IIS250 na hali logistycznej

W 2014 roku nasza firma dostarczyła odwodnienie liniowe, między innymi na budowę hali logistycznej dla firmy kurierskiej UPS w Strykowie realizowaną przez firmę Panattoni Europe. Na w/w inwestycji zostały wbudowane odwodnienia szczelinowe monolityczne AS-IIS250 o łącznej długości 200mb.

Odwodnienia liniowe w garażach i na parkingach

Prefabrykowane odwodnienia liniowe pojawiły się w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych, tak jak wiele innych materiałów, rozwiązań technicznych i technologicznych. Wcześniej stosowano odwodnienia w postaci wylewnych koryt z ramkami i do nich instalowano kraty stalowe i żeliwne.

WBUDOWANIE ODWODNIENIA AS-A100 W AKTUALNIE TWORZONYM SALONIE „MERCEDES-BENZ SOSNOWIEC” W BĘDZINIE

W 2014 roku nasza firma zrealizowała między innymi zamówienie na realizację odwodnienia w salonie „Mercedes-Benz Sosnowiec” usytuowanym w Będzinie przy ulicy Czeladzkiej 67. Do tego nowego punktu obsługi zostaną przeniesione usługi dotychczas świadczone w Mercedes-Benz Sosnowiec. Na terenie ww. inwestycji zostało wbudowane odwodnienie AS-A100 kl. E 600 kN.

WYKORZYSTANIE ODWODNIEŃ LINIOWYCH AS NA LOTNISKACH

Przy opracowywaniu projektów lotnisk oraz mając na uwadze wykorzystanie optymalnych rozwiązań przy ich budowie, projektanci muszą rozważyć wszelkie aspekty dla zapewnienia bezpieczeństwa podróżnych. Bardzo ważną kwestią staje się tutaj aspekt właściwego odprowadzenia wody z terenu lotniska oraz jego sąsiedztwa.

WZROST KONKURENCYJNOŚCI FIRMY "AS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE"

W dniu 29.04.2014 roku firma AS PPH podpisała umowę o dofinansowanie projektu „WZROST KONKURENCYJNOŚCI FIRMY AS PPH W WYNIKU WPROWADZENIA NA RYNEK INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW”.

ODWODNIENIE 2014

czerwca w Krakowie zakończyło się II Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „Odwodnienie dróg, kolei i mostów w aspektach bezpieczeństwa ruchu i ochrony środowiska - ", szóste z kolei wydarzenie z cyklu Konferencji Specjalistycznych nauka-praktyka-biznes.

Odwodnienia liniowe obiektów sportowych

Odwodnienia liniowe AS to idealne rozwiązanie stosowane na obiektach sportowych i rekreacyjnych. Firma AS PPH jest polskim producentem odwodnień, które są powszechnie stosowane do liniowego i punktowego odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, palów manewrowych, myjni samochodowych oraz różnego rodzaju obiektów sportowych.

Nowy Katalog AS 2014

Firma AS PPH - Producent Odwodnień Liniowych i Punktowych stale powiększa swoją ofertę, aby zabezpieczyć rosnące potrzeby rynku, oraz zapewnić kompleksową obsługę klientów w zakresie zagospodarowania wód opadowych. Firma AS wydała właśnie najnowszy katalog 2014 prezentujący produkty AS: betonowe odwodnienia liniowe od klasy B125 do F900 kN, studzienki odpływowe - wielofunkcyjne, wpusty uliczne oraz odwodnienia szczelinowe monolityczne, które są nową grupą produktów wprowadzonych w oparciu o nowoczesne modyfikowane kompozyty.

Inwestycja Wynalazek 2 w Warszawie

W 2013 roku dostarczyliśmy odwodnienia liniowe AS, między innymi na budowę budynku mieszkalnego, na ulicy Wynalazek 2, w Warszawie. Na danej inwestycji zostały wbudowane odwodnienia liniowe AS-A100, AS-B100, AS-200 i AS-A200 o łącznej długości prawie 300mb.

Budowa boiska piłkarskiego w Grójcu

W 2013 roku nasza firma zrealizowała, między innymi zamówienie na budowę boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią, o wymiarach areny 105x68m, przy ulicy Laskowej w Grójcu. Boisko spełnia wszystkie wymogi stawiane przez światową organizację piłkarską FIFA.

Seminarium naukowo - techniczne na Politechnice Warszawskiej

21 października 2013 roku Firma AS PPH miała przyjemność brać czynny udział w IV Seminarium naukowo-technicznym „Podłogi Przemysłowe”, zorganizowanym przez Zakład Inżynierii Materiałów Budowlanych Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz redakcję magazynu Podłoga.

Inwestycja w Głównym Instytucie Górnictwa w Katowicach

W 2013 roku zrealizowaliśmy zamówienie między innymi na inwestycję Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach. Wbudowane zostały odwodnienia AS-300, odwodnienia szczelinowe monolityczne AS-S150 i studzienki wielofunkcyjne AS-ST200.

Nowości AS - 2013 !!!

Wraz z rozwojem i rosnącym, stałym zapotrzebowaniem na nasze produkty, firma AS wprowadziła w tym roku na rynek 4 nowe systemy odwodnień liniowych i dwa produkty odwodnień punktowych. Dodatkowo rozszerzyliśmy naszą ofertę o korytka i ruszty w klasie F900 kN.

Budowa Składowiska Odpadów Komunalnych Barycz w Krakowie

W 2012 roku na budowie Składowiska Odpadów Komunalnych Barycz w Krakowie zostały wbudowane odwodnienia liniowe AS-300 o łącznej długości ponad 700mb.

Wymiana koryt na odwodnienia liniowe AS na obiekcie Marynarska Business Park w Warszawie

W 2012 roku firma nasza zrealizowała między innymi zamówienie na obiekcie Marynarska Business Park w Warszawie na ulicy Taśmowej 7.

Budowa Drogi Ekspresowej S8

W drugiej połowie 2011 i na początku 2012 roku firma nasza zrealizowała zamówienie na budowę jednej z pierwszych betonowych dróg w Polsce - Drogi Ekspresowej S8. Wbudowane zostały odwodnienia liniowe AS-200 nr 2.1 o łącznej długości około 1 km.

Podsumowanie zdobytych nagród i certyfikatów w roku 2011

W roku 2011 firma AS PPH Andrzej Zygmunt Sobiesiak została wyróżniona różnymi prestiżowymi nagrodami i certyfikatami potwierdzającymi naszą rzetelność, profesjonalizm i przede wszystkim świetnej jakości produkty.

Przebudowa Drogi Krajowej nr 2

W czerwcu 2011 roku firma Mostostal Warszawa na drodze krajowej nr 2 w okolicy Mińska Mazowieckiego wbudowała ponad 120 sztuk studzienek wielofunkcyjnych AS-ST200 oraz odwodnienia liniowe typu AS-300 i AS-B100.

Budowa Autostrady A2

We wrześniu 2011 roku, w punkcie poboru opłat na autostradzie A2, w miejscowości Buk koło Poznania zostały wbudowane odwodnienia liniowe AS.

Seminarium Mazowieckie

Firma AS PPH dnia 19 października 2011 roku wzięła udział w SEMINARIUM MAZOWIECKIM „BUDOWNICTWO DROGOWE ORAZ INFRASTRUKTURA DROGOWA”.

Realizacja Dworca Warszawa - Wschodnia

We wrześniu bieżącego roku firma AS PPH zrealizowała między innymi zamówienie na budowę Dworca Warszawa - Wschodnia.

Seminarium Łódzkie

Dnia 21 września 2011, w Łodzi odbyło się SEMINARIUM ŁÓDZKIE „BUDOWNICTWO DROGOWE ORAZ INFRASTRUKTURA DROGOWA” .