Osiedle mieszkaniowe wraz z usługami i przedszkolem obejmuje około 3 tys. mieszkań wraz z rozległymi terenami rekreacyjnymi. Central Park posiada place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, bulwar z miejscem na ogródki kawiarniane jak, również boiska do gry w piłkę nożną i siatkową.  

Na tej inwestycji zostały zamontowane odwodnienia z rusztem żeliwnym AS-100 i AS-150T w klasie C250kN, oraz odwodnienie szczelinowo – monolityczne AS-S100, łącznie ok. 300 mb. Nasze odwodnienia idealnie wkomponowały się w nowoczesną architekturę tego miejsca. Zastosowane zostały one m.in. w garażach podziemnych, placu, ścieżkach, oraz na terenach sportowych.
 
Systemy odwodnień AS wykonane są z betonu polimerowo - cementowego wzmocnionego włóknem szklanym alkalioodpornym.  Zaletami systemów odwodnień AS to przede wszystkim wysoka odporność betonu na długotrwałe działanie mrozu, oraz soli rozmrażających wg normy PN-EN 1433. Dodatkowo odwodnienia te charakteryzują się bardzo wysoką nośnością elementów i łatwością montażu. Odwodnienia szczelinowo - monolityczne doskonale sprawdzają się przy odwadnianiu nie tylko obiektów przemysłowych, ale również na inwestycjach, gdzie przede wszystkim położony jest nacisk na aspekt wizualny i estetyczny.