pl en

Wyróżnienia i nagrody

  • Nagroda Systemy Instalacyjne
  • Firma Godna Zaufania
  • Eurocertyfikat
  • Europrodukt
  • Przedsiębiorstwo Fair Play
  • Złoty Instalator

 

WBUDOWANIE ODWODNIENIA AS-A100 W AKTUALNIE TWORZONYM SALONIE „MERCEDES-BENZ SOSNOWIEC” W BĘDZINIE

W 2014 roku nasza firma zrealizowała między innymi zamówienie na realizację odwodnienia w salonie „Mercedes-Benz Sosnowiec” usytuowanym w Będzinie przy ulicy Czeladzkiej 67. Do tego nowego punktu obsługi zostaną przeniesione usługi dotychczas świadczone w Mercedes-Benz Sosnowiec. Na terenie ww. inwestycji zostało wbudowane odwodnienie AS-A100 kl. E 600 kN.

 Aktualnie budowany nowy salon znajduje się przy trasie szybkiego ruchu nr. 86. Nowa stacja serwisowa będzie obsługiwać  ciężarówki, specjalistyczne Unimogi, dystrybucyjne FusoCantery oraz autobusy marki Mercedes-Benz i Setra. W obiekcie tym będzie prowadzona również sprzedaż wszystkich wymienionych wyżej pojazdów poza autobusami.

Główną zaletą odwodnienia wbudowanego na terenie przedmiotowej inwestycji jest m. in. korpus korytek, który jest wykonany z betonu cementowego z dodatkami polimerowymi klasy C60/75. Beton ten został wzmocniony alkalioodpornym włóknem szklanym, które polepsza właściwości na zginanie i udarność. Zaletą zastosowanego systemu jest również mocowanie rusztów na śruby ze stali nierdzewnej o podwyższonej wytrzymałości do listw gorącowalcowanych, ocynkowanych ogniowo, co gwarantuje niezawodną współpracę rusztu z korpusem korytka, eliminuje korozję i wystąpienie jakichkolwiek luzów.Wszystkie zastosowane elementy spełniają swoją funkcje i pasują do siebie, stanowiąc kompletny, niezawodny system, który świetnie komponuje się w posadzce serwisu.