pl en

Wyróżnienia i nagrody

  • Nagroda Systemy Instalacyjne
  • Firma Godna Zaufania
  • Eurocertyfikat
  • Europrodukt
  • Przedsiębiorstwo Fair Play
  • Złoty Instalator

 

Nowy Katalog AS 2014

Firma AS PPH - Producent Odwodnień Liniowych i Punktowych stale powiększa swoją ofertę, aby zabezpieczyć rosnące potrzeby rynku, oraz zapewnić kompleksową obsługę klientów w zakresie zagospodarowania wód opadowych. Firma AS wydała właśnie najnowszy katalog 2014 prezentujący produkty AS: betonowe odwodnienia liniowe od klasy B125 do F900 kN, studzienki odpływowe - wielofunkcyjne, wpusty uliczne oraz odwodnienia szczelinowe monolityczne, które są nową grupą produktów wprowadzonych w oparciu o nowoczesne modyfikowane kompozyty.

Produkty AS to kompletne systemy, które w pełni umożliwiają kompleksowe rozwiązania projektowe i wykonawcze odwodnień powierzchni. Są przystosowane do współpracy z istniejącymi systemami kanalizacyjnymi i oczyszczającymi wody deszczowe i inne ciecze.

W okresie swojego funkcjonowania firma AS PPH zdobyła szeroki krąg odbiorców i może poszczycić się realizacją licznych obiektów na terenie całego kraju. Elementy sytemu AS są powszechnie stosowane w budownictwie do liniowego i punktowego odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, myjni, placów itp. Korytka AS są sprzymierzeńcem środowiska naturalnego, chronią grunty i wody gruntowe .

Firma AS gwarantuje wysoką jakość, funkcjonalność, szybką dostawę, rabaty dla stałych klientów a także oferuje transport gratis za zakupiony towar.

W przypadku jakichkolwiek pytań biuro handlowe AS jest do Państwa dyspozycji.

Katalog w wersji PDF można pobrać klikając tutaj

Jeśli chcą Państwo otrzymać bezpłatny katalog, prosimy o przesłanie na nasz e-mail danych adresowych, na który ma zostać dostarczony katalog.